- Úvodní strana
- >
- Aktuality
- >
- Výsledky plzeňského Tour de Kids
Výsledky plzeňského Tour de Kids
07.06.2014
Výsledky plzeňského Tour de Kids:
V sobotu 7. června 2014 jsme vyrazili do Plzně a po loňském lijáku nás tentokrát čekalo šílené vedro :) Příští rok bychom počasí poprosili o kompromis. Stačí teplota kolem 20 °C a bez deště. Tak uvidíme.
V Plzni závodilo 166 dětí ve věku od 1 do 11 let, do závodu se registrovalo celkem 194 dětí.
Kategorie TdK5 (ročníky 2004 a 2003) – kluci:
1. místo – Vojtěch Turek
2. místo – Michael Sudík
3. místo – Martin Sudík
4. místo – Filip Umner
Celkem závodili 4 kluci.
Kategorie TdK5 (ročníky 2004 a 2003) – holky:
1. místo – Sára Stašková
2. místo – Vanda Královcová
3. Tereza Mazancová
Dále ve finále startovaly Anna Řehořová a Natalie Lukešová.
Celkem závodilo 5 slečen.
Kategorie TdK4 (ročníky 2005 a 2006) – kluci:
1. místo – Václav Dragoun
2. místo – Adam Kapitán
3. místo – Jakub Šmíd
Dále ve finále startovali Matěj Kudrlička, Erik Toman, Jan Řehoř, Fanda Košťálek a Jakub Macán.
Celkem závodilo 16 kluků.
Kategorie TdK4 (ročníky 2005 a 2006) – holky:
1. místo – Marie Trnková
2. místo – Alžběta Nová
3. místo – Kristina Černá
Dále ve finále startovaly Anna Umnerová, Valentýnka Němcová, Nikole Lukešová, Denisa Pluhařová a Nikola Perlíková.
Celkem závodilo 10 slečen.
Kategorie TdK3 (ročníky 2007 a 2008) – kluci:
1. místo – Petr Zeman
2. místo – Nikola Jaroš
3. místo – Tomáš Tykvart
Dále ve finále startovali Honzík Jakovec, Vítězslav Duník, Jan Nesnídal, Jonáš Solnař a Štěpán Mareček.
Celkem závodilo 27 kluků.
Kategorie TdK3 (ročníky 2007 a 2008) – holky:
1. místo – Viktorie Vyhnisová
2. místo – Eva Kapitánová
3. místo – Gabriela Pešková
Dále ve finále startovaly Kateřina Dvořáková, Adriana Würknerová, Karolína Rutarová, Johanka Křikavová a Barbora Osvaldová.
Celkem závodilo 20 slečen.
Kategorie TdK2 (ročníky 2010 a 2009) – kluci:
1. místo – Ondřej Tůma
2. místo – Matěj Mičan
3. místo – Matyáš Ulrich
Dále ve finále závodili Milan Vráblík, Jáchym Duník, Tomáš Kučva, Honzík Košťálek a Vítek Krátký.
Celkem závodilo 31 kluků.
Kategorie TdK2 (ročníky 2010 a 2009) – holky:
1. místo - Emílie Jarošová
2. místo – Klára Fišerová
3. místo – Alena Kubešová
Dále ve finále závodily Eliška Kadlecová, Melissa Maske, Linda Zemanová, Magdalena Schmidtová a Barbora Weberová.
Celkem závodilo 24 slečen.
Kategorie TdK1 (ročníky 2011 a mladší) – kluci:
1. místo – Martin Brada
2. místo – Štěpán Fejka
3. místo – Vojta Kaftan
Dále ve finále startovali Matouš Modrý, Martin Havel, Martin Tůma, Jakub Kadera a Michal Pešek.
Celkem závodilo 13 kluků.
Kategorie TdK1 (ročníky 2011 a mladší) – holky:
1. místo – Adéla Bradová
2. místo – Gwyneth Kate Ulrich
3. místo – Anna Lukavská
Dále ve finále startovaly Amálie Kašparová, Jana Maternová, Kateřina Kosířová, Barbora Krátká a Markéta Pilařová.
Celkem závodilo 15 slečen.