- Úvodní strana
- >
- Aktuality
- >
- Výsledky Tour de Kids v Berouně
Výsledky Tour de Kids v Berouně
28.05.2014
Výsledky berounského Tour de Kids (25.5.2014)
Do závodu se registrovalo 352 dětí, na start dorazilo 323. Na první ročník skvělá účast a doufáme, že i za rok se sejdeme na Husově náměstí v Berouně.
Kategorie TdK1 (ročníky 2011 a mladší) – kluci:
1. místo – Jiřík Pinkas
2. místo – Matoušek Lukáš Knebl
3. místo – Honzík Ondráček
Dále ve finále závodili Pavel Vobořil, Tomáš Toraba, Petr Vobořil, Matěj Sochůrek a Michael Smrž.
Celkem závodilo 39 kluků.
Kategorie TdK1 (ročníky 2011 a mladší) – holky:
1. místo – Eliška Bojkovská
2. místo – Gwyneth Kate Ulrich
3. místo – Barbora Večerková a Anežka Suchá (dojeli do cíle stejně)
Dále ve finále závodily Julie Pňovská, Anna Gardlíková, Žaneta Čejková, Barbora Večerková, Kateřina Uhrová a Tereza Pomahačová.
Celkem závodilo 24 slečen.
Kategorie TdK2 (ročníky 2010 a mladší) – kluci:
Kluky jsme rozdělili podle ročníků narození. Celkem se registrovalo 61 kluků.
Ročník 2010
1. místo – Adam Bezdička
2. místo - Tobias Gábor
3. místo – Jan Koudela
Dále ve finále závodili Matyáš Franěk, Oliver Bláha, Filip Smetana, Ludvík Heroudek, Filip Dvořák.
Ročník 2009
1. místo – Timotej Vašina
2. místo – Vojta Sudík
3. místo – Sean Žuffa
Dále ve finále závodili Vojtěch Pernet, Matyáš Ulrich, Tomáš Fulín, Matyáš Erazím a Vojta Synek.
Kategorie TdK2 (ročníky 2010 a 2009) – holky:
1. místo – Emílie Jarošová
2. místo – Anna Ondráčková
3. místo – Thea Výdová
Dále ve finálezávodily Aneta Brzokoupilová, Kristýna Záhoříková a Beáta Ekrtová.
Celkem závodilo 36 holek.
Kategorie TdK3 (ročníky 2008 a 2007) – kluci:
Kluky jsme dělili podle ročníku narození. Celkem se přihlásilo 67 kluků.
Ročník 2008
1. místo – Lukáš Vojtěch
2. místo – Jiřík Beneš
3. místo – Filip Anýž
Dále ve finále závodili Matěj Kolesnikov, Matouš Synek, Ondřej Pinkas a Michal Konečný.
Ročník 2007
1. místo – Vojtěch Kuklík
2. místo – Ondřej Pernet
3. místo – Filip Vágner
Dále ve finále závodili Jakub Urban, Jakub Fanta, Rafael Jelínek, Lukáš Rous a Nikola Jaroš.
Kategorie TdK3 (ročníky 2008 a 2007) – holky:
1. místo – Tereza Plašilová
2. místo – Anežka Beerová
3. místo – Eliška Stejskalová
Dále ve finále závodily Laura Kontrišová a Julie Juppová.
Celkem závodilo 34 holek.
Kategorie TdK4 (ročníky 2006 a 2005) – kluci:
1. místo – Richard Kobr
2. místo – Jan Beneš
3. místo – David Anýž
Dále ve finále závodili Jan Vinš, Adam Kapitán a Roman Dochtor (ke startu nenastoupil).
Celkem závodilo 24 kluků.
Kategorie TdK4 (ročníky 2006 a 2005) – holky:
1. místo – Aneta Smetanová
2. místo – Kristina Černá
3. místo – Marie Trnková
Dále ve finále závodily Maruška Mošnová, Adriana Žuffová a Vendula Chvátalová.
Celkem se zúčastnilo 19 holek.
Kategorie TdK5 (ročníky 2004 a 2003) – kluci:
1. místo – Jan Šindelář
2. místo – Samuel Vašina
3. místo – Michal Smetana
Dále ve finále závodili Petr Lugar, Pavel Novotný, Petr Konečný a Tomáš Hrabák.
Celkem se zúčastnilo 17 kluků.
Kategorie TdK5 (ročníky 2004 a 2003) – holky:
1. místo – Hana Šindelářová
2. místo – Ema Benešová
3. místo – Hana Vlhová
Dále ve finále závodily Amálie Dědičová, Barbora Berková, Nela Havlová a Natálie Kroupová.
Celkem se zúčastnilo 7 holek.