- Úvodní strana
- >
- Aktuality
- >
- Výsledky žďárského Tour de Kids
Výsledky žďárského Tour de Kids
02.06.2014
V neděli se konal již 50 závod Tour de Kids v naší čtyřleté historii ... zatím jsem objela všechny závody a doufám, že sérii ještě chvíli nepřeruším a můžu za vámi všemi vyrazit do parků, na náměstí, k vám do města na akce Tour de Kids.
Výsledky závodu Tour de Kids ve Žďáru nad Sázavou (1. června 2014)
Do závodu se registrovalo 325 dětí ve věku od 1 do 11 let, do závodu nastoupilo 304 holčiček a kluků.
Všem děkujeme za účast a těšíme se opět za rok .... Děkujeme společnosti DEL za podporu a Cyklo Chlubna za velikou pomoc při přípravě této akce.
kategorie TdK1 (ročníky 2011 a mladší) – kluci:
1. místo – Jan Kusý
2. místo – Filip Kachlík
3. místo – Tomáš Střecha
Dále do finálových jízd postoupili Lukáš Partyka, Michal Kotrch, Tomáš Bechynský, Jakub Pružinec, David Kachlík, Ondřej Benc, Mikuláš Ubr, Tadeáš Pálenský a Jirka Vašek.
Celkem závodilo 39 kluků.
kategorie TdK1 (ročníky 2011 a mladší) – holky:
1. místo – Vanesa Drlová
2. místo – Karolína Vranková
3. místo – Eliška Přikrylová
Dále do finálových jízd postoupily Mia Chlubnová, Andrejka Jurášek, Julie Tomanová, Gabriela Kratochvílová, Anna Jozífková, Michaela Koloušková a Karolina Mladenová.
Celkem závodilo 15 slečen.
kategorie TdK2 (ročníky 2010 a 2009) – kluci:
Kluky jsme rozdělili podle ročníků narození.
Ročník 2010
1. místo – Adam Štěpán
2. místo – Lukáš Poul
3. místo – Jakub Kaplan
Dále do finálových jízd postoupili Kubča Anděl, Jan Matula, Marek Cik, Honzík Nová, Štěpánek Filip a Maxim Staněk.
Ročník 2009
1. místo – Tomáš Kunc
2. místo – František Toman
3. místo – Lukáš Palán
Dále do finálových jízd postoupili Dominik Lukeš, Adam Tichánek, Bohumil Roušar, Šimon Sedlák, Matouš Pertl a Niko Procházka
Kategorie TdK2 (ročníky 2010 a 2009) – holky:
1. místo – Barbora Tabulková
2. místo – Barbora Fialová
3. místo – Agáta Kobylková
Dále do finále postoupily Vanesska Jurášek, Emička Ptáčková, Natálka Vaculíková, Barbora Sáblíková a Ester Bláhová.
Celkem závodilo 32 holek.
Kategorie TdK3 (ročníky 2008 a 2007) – kluci:
Kluky jsme rozdělili podle ročníků narození.
Ročník 2008:
1. místo – Ondřej Poul
2. místo – Matěj Zboříl
3. místo – Lukáš Daniel
Dále do finálových jízd postoupili Jindřich Nepraš, Robin Kotačka, Ondřej Mráček, Matěj Kopecký a Pavlík Krčmář.
Ročník 2007:
1. místo – Štěpán Tabulka
2. místo – Vojtěch Jirout
3. místo – Adam Kudláček
Dále do finálových jízd postoupili Jan Starý, Alan Štyl, František Paulas, David Paul, Štěpán Dobrý.
Kategorie TdK3 (ročníky 2008 a 2007) – holky:
1. místo – Adélka Zavřelová
2. místo – Aneta Koutková
3. místo - Nina Kunstmüllerová
Dále do finálových jízd postoupily Tereza Pytlíková, Hana Havelková, Viktorie Havlíková, Julie Novotná a Denisa Černá.
Celkem závodilo 34 holek.
Kategorie TdK4 (ročníky 2006 a 2005) – kluci:
1. místo – David Jozl
2. místo – Erik Němec
3. místo – Ondřej Bartík
Dále do finálových jízd postoupili Antonín Koutek, Filip Palán, Matěj Březina, Ondřej Kudrna, Denis Havlík.
Celkem závodilo 30 kluků.
Kategorie TdK4 (ročníky 2006 a 2005) – holky:
1. místo – Daniela Radová
2. místo – Karolína Slámová
3. místo – Lucinka Slámová
Dále do finálových jízd postoupily Veronika Přibylová, Kristina Černá, Marie Trnková, Denisa Danielová a Magdalena Cempírková.
Celkem závodilo 30 kluků.
Kategorie TdK5 (ročníky 2004 a 2003) – kluci:
1. místo – Matyáš Kunstmüller
2. místo – Jiří Pátek
3. místo – Petr Přibyl a Šimon Pertl
Dále do finálových jízd postoupili Patrik Mynařík a Jaroslav Cempírek.
Celkem závodilo 24 kluků.
Kategorie TdK5 (ročníky 2004 a 2003) – holky:
1. místo – Petra Kučerová
2. místo – Kateřina Macháčková
3. místo – Zuzana Stará
Dále do finálových jízd postoupily Natálie Vacková, Kateřina Vašíková, Vanessa Tulisová a Veronika Krčmářová.
Celkem závodilo 9 slečen.